Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 3273
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Nowe oddziały przedszkolne w Boguszowie–Gorcach

Poniedziałek, 4 września 2017, 14:06
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Nowe oddziały przedszkolne w Boguszowie–Gorcach
Fot. UM Boguszów–Gorce
1 września dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodzice po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć jak wyglądają oddziały przedszkolne przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Bronisława Malinowskiego mieszczące się w budynku byłej biblioteki przy ul. Broniewskiego w Boguszowie–Gorcach.

Jasne, przestronne sale, duży hol, nowe kolorowe zabawki oraz atrakcyjne pomoce dydaktyczne – z tym wszystkim w piątek, 1 września, mogły zapoznać się dzieci i dorośli, którzy wzięli udział w Dniu Otwartym zorganizowanym w oddziałach przedszkolnych w Boguszowie-Gorcach.

Nowe oddziały przedszkolne od dawna budziły zainteresowanie mieszkańców, którzy właśnie w ten dzień mieli okazję zobaczyć efekty przeprowadzonych prac na własne oczy. Dzieci, które rozpoczną w tym miejscu swoją edukację, zwiedziły wyremontowane i przystosowane dla nich sale w towarzystwie dyrektor Katarzyny Kawki oraz nauczycielek. Gości witali także burmistrz Waldemar Kujawa i Przewodnicząca Rady Miejskiej, Sylwia Dąbrowska. Wiele dzieci skorzystało już z nowych zabawek i z zaangażowaniem zapełniało przygotowane na stolikach kolorowanki. Nowe wnętrza zwiedzili także zaciekawieni rodzice i dziadkowie.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group