Niedziela, 14 czerwca
15°C Jelenia Góra

Nówka dołącza do czołówki

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Trzecią wygraną w czwartym swoim ligowym meczu zanotowali na swoim koncie piłkarze Górnika Nowe Miasto w rozgrywkach klasy okręgowej.

Postawa Górnika na początku sezonu może cieszyć i na pewno napawa optymizmem na kolejne spotkania. Mecz z LKS-em Bystrzyca Górna nasi rozstrzygnęli dopiero w drugiej połowie, kiedy zaaplikowali rywalowi aż cztery gole. Do przerwy wałbrzyszanie przegrywali 0-1 i nie prezentowali się najkorzystniej. W 60. minucie na listę strzelców wpisał się Wojciechowski, który wykorzystał asystę Worskiego. Dwie kolejne bramki były dziełem strzeleckich popisów Bruno Auguna. Ostatniego gola w tym meczu dla miejscowych zdobył ponownie Wojciechowski, który tym razem wykorzystał zagranie Gregora.

GNM Wałbrzych - LKS Bystrzyca Górna 4-1 (0-1)

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka