Czwartek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 5633
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowoczesne techniki

Poniedziałek, 25 kwietnia 2022, 11:33
Aktualizacja: 12:55
Autor: red
Wałbrzych: Nowoczesne techniki
Fot. Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
W Specjalistycznym Szpitalu im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu odbyły się wyjątkowe warsztaty medyczne poświęcone onkoplastyce.

Dwunastu specjalistów z całej Polski przyjechało do Wałbrzycha, by poznawać najnowocześniejsze techniki chirurgii piersi. Co ważne, nauka i wymiana doświadczeń mają miejsce nie tylko na sali wykładowej, ale przede wszystkim przy stole operacyjnym.

Organizatorem corocznych warsztatów jest dr n. med. Paweł Pyka, ordynator Oddziału Chirurgii Onkologicznej. Gościem specjalnym tegorocznej edycji jest specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej Przemysław Jasnowski z Częstochowy. W ciągu dwóch dni uczestnicy wezmą udział w 6 różnych zabiegach łączących zagadnienia chirurgii onkologicznej i plastycznej. Dzięki takiemu podejściu lekarze nie tylko walczą z chorobą nowotworową, ale robią to w taki sposób, by pacjentka nie czuła się okaleczona.

Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu to jedna z czterech placówek w Polsce, która organizuje tego typu warsztaty masterclass. Jest również jednym z wiodących ośrodków w naszym kraju specjalizujących się w chirurgii piersi.

Twoja reakcja na artykuł?

7
78%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group