Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 3975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Nowy dyrektor CK

Czwartek, 7 stycznia 2021, 10:47
Aktualizacja: 12:48
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Nowy dyrektor CK
Fot. UM Jedlina–Zdrój
Z dniem 1 stycznia 2021 roku Burmistrz Miasta Jedlina–Zdrój powołał nowego Dyrektora Centrum Kultury w Jedlinie–Zdroju – Wiesława Zalasa, który zastąpił na tym stanowisku Marzenę Mroczkowską.

Pan Wiesław posiada długoletnie doświadczenie w pracy samorządowej, zna zasady organizacji wydarzeń kulturalnych. Kierował Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, gdzie prowadził również wiele projektów dofinansowywanych z UE. Współpracuje z Teatrem Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie - Zdroju. Przed 2 lata pełnił funkcje Z-cy Burmistrza Miasta w Mieroszowie. Jest wykładowcą w Wałbrzyskiej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Współpracuje i prowadzi wykłady w wielu instytucjach, w tym Stowarzyszeniu Forum Aktywności Lokalnej, Fundacji Razem, Fundacji Skrzydła, Fundacji „Nasze Sudety”. Pracował w Miejskim Zarządzie Budynków, a także w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu, gdzie prowadził nadzór nad współpracą z organizacjami pozarządowymi.

Kandydat posiada wykształcenie wyższe, ukończył kursy z zakresu zarządzania projektem, zastosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych, zna zasady działalności instytucji kultury i orientuje się w bieżących zagadnieniach realizowanych w Centrum Kultury. Został powołany zgodnie z ustawą o prowadzeniu i organizowaniu działalności kulturalnej.

Twoja reakcja na artykuł?

2
12%
Cieszy
7
41%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
8
47%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group