Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 6037
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: O ofercie kulturalnej

Środa, 31 marca 2021, 16:19
Autor: red
Wałbrzych: O ofercie kulturalnej
Fot. WOK Wałbrzych
Narodowe Centrum Kultury sfinansuje działania kulturalne w Wałbrzychu. Wałbrzyski Ośrodek Kultury z programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021 otrzymał grant na działania w dwóch dzielnicach: Piaskowej Górze i Rusinowej.

Z tej okazji zapraszamy mieszkańców do rozmowy o ofercie kulturalnej w tych dzielnicach - jaka powinna być, ale przede wszystkim, jak ją razem tworzyć. Jest to zaproszenie do wspólnego działania - dzięki środkom przyznanym przez Narodowe Centrum Kultury będziemy mogli sfinansować najciekawsze pomysły mieszkańców na wydarzenia kulturalne. Jesteśmy pewni, że wśród mieszkańców naszego miasta nie brakuje osób, które chętnie podzielą się z innymi swoją pasją i talentem. Zanim to się stanie, chcemy się wspólnie zastanowić, jakie powinny one być.

Zadbaliśmy o to, aby zapewnić mieszkańcom obu dzielnic różne możliwości wypowiedzenia się: wkrótce zaprosimy zainteresowane osoby na spacery badawcze i warsztaty, a przez całą wiosnę można dodatkowo przesłać swoje uwagi przez formularz online, który znajduje się pod tym linkiem …
https://forms.gle/sE63zEUUiP861cVb8

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group