Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5626
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Obiecujący początek

Środa, 1 czerwca 2022, 8:34
Aktualizacja: 8:35
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Obiecujący początek
Fot. Krzysztof Żarkowski
W minioną niedzielę, u podnóża Borowej, na starcie Rodzinnej Gry Terenowej "z Werwą" stanęło dziesiątki rodzin. Blisko 200 osób zmierzyło się z zadaniami sportowymi, sprawnościowymi i z łamigłówkami. Każda drużyna, która dotarła na metę otrzymała dyplom i medal.

Po sportowych zmaganiach przyszedł czas na wypoczynek w przepięknej górskiej scenerii. Były animacje, dmuchaniec oraz dalsza część rodzinnych gier i zabaw integracyjnych. Na wszystkich czekało wspólne pieczenie kiełbasek, a także kiermasz domowych ciast.

Ten rodzinny dzień przygotowało i przeprowadziło stowarzyszenie "Jedlińska Werwa".

- Jesteśmy młodym stowarzyszeniem, a to była nasza pierwsza inicjatywa. Nie spodziewaliśmy się dużej frekwencji. Było zupełnie inaczej! W grze terenowej udział wzięło blisko 50 rodzin, a w samym pikniku dużo więcej. Tak wielkie zainteresowanie i ogrom pozytywnych opinii to dla nas motywacja do dalszego działania - mówi Ilona Bujalska prezes Stowarzyszenia Jedlińska Werwa.

Członkowie Stowarzyszenia planują już kolejne wydarzenia i zapraszają do obserwowania profilu na FB - Stowarzyszenie Jedlińska Werwa.

Twoja reakcja na artykuł?

8
89%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group