Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2113
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Oddaj dywan teatrowi

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 26 października 2010, 7:48
Aktualizacja: 7:49
Autor: Sven
Z niecodziennym apelem do swoich sympatyków – mieszkańców Wałbrzycha – zwrócił się Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego. Chodzi o dywany.

Na 18 listopada zaplanowana jest premiera sztuki Jolanty Janiczek pt.” James Bond – świnie nie widzą gwiazd ” w reżyserii Wiktora Rubina. Trwają intensywne próby do spektaklu, brakuje tylko dywanów do wykonania zaprojektowanej scenografii.

Wielu z Was, szanowni czytelnicy, jest w posiadaniu dywanu, który od dawna zalega, zwinięty w rulon, na strychu, w piwnicy lub w garażu. Kiedyś był piękny, nowy i kolorowy. Kiedyś. Zanim w czasie imienin nie wsiąkła weń butelka czerwonego wina, a ukochany piesek, z zemsty za pozostawienie go w domu, nie obgryzł frędzli. Plamę po winie prawie udało się wywabić cudownym preparatem. Z frędzli też prawie nic nie zostało. I tak kolorowy, miękki, prawie perski dywan czeka w kolejce do śmietnika.

Jeżeli więc jesteście państwo posiadaczami zbędnych dywanów, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu chętnie je przyjmie pod swój dach. Może któryś zrobi karierę?

Wszyscy chcący za sprawą dywanu przyczynić się do rozwoju teatru jako takiego, proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: 74/ 664 96 95 lub pod adresem: promocja@teatr.walbrzych.pl

Jak nas poinformowano, możliwy jest odbiór daru przez pracowników teatru pod wskazanym adresem.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group