Wtorek, 9 marca
Imieniny: Franciszki, Katarzyny
Czytających: 1843
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odebrali stypendia i granty

Wtorek, 30 listopada 2010, 19:19
Aktualizacja: 19:20
Autor: Sven
Wałbrzych: Odebrali stypendia i granty
Fot. Sławomir Pawlik
Troje studentów i czworo pracowników wałbrzyskich uczelni odebrało dzisiaj w Ratuszu stypendia i granty naukowe.

Stypendia otrzymali:

Mariola Babik, studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, za wysokie średnie ocen z poszczególnych semestrów, udział w wernisażach plakatów społecznych i politycznych organizowanych przez instytut oraz udział w badaniach na temat preferencji wyborczych wałbrzyszan.

Dorota Kuś, studentka Politechniki Wrocławskiej Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego w Wałbrzychu ma średnią ocen 4,71. Stara się aktywnie poszerzać swoje horyzonty przez: rozwijanie zainteresowań zawodowych, sportowych i kulturalnych oraz pasji naukowych. Czynnie uczestniczy w życiu samorządu studenckiego.

Tomasz Pośpiech, student Politechniki Wrocławskiej Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego w Wałbrzychu ma średnią ocen 4,71. Aktywnie uczestniczy w życiu studenckim. Za swoje zaangażowanie na rzecz Politechniki Wrocławskiej i wałbrzyskiego środowiska studenckiego zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Granty naukowe otrzymali:

Beata Detyna, pracownik naukowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, za pracę pod tytułem „Wpływ wybranych systemów zarządzania jakością na jakość usług medycznych w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej miasta Wałbrzycha w latach 2010 – 2012”.

Zbigniew Piwko, pracownik naukowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, za pracę pod tytułem „Przestępczość i demoralizacja nieletnich w Wałbrzychu i metody zapobiegania tym zjawiskom podejmowane przez organa ścigania, sądy oraz Urząd Miejski”.

Waldemar Sęczyk, pracownik naukowy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, za pracę pod tytułem „Propaganda polityczna w Polsce w latach 1944 – 1956. Struktura, idee, działania”.

Jerzy Detyna, pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego w Wałbrzychu, za pracę pod tytułem „Wykorzystanie metod taksonomicznych do analizy obrazów mammograficznych w diagnostyce raka piersi”.

Wyróżnienia wręczył prezydent Piotr Kruczkowski.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group