Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 4749
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odnaleźli 82–latka

Wtorek, 5 lipca 2022, 9:32
Aktualizacja: 10:53
Autor: red
Wałbrzych: Odnaleźli 82–latka
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci prowadzili minionej nocy poszukiwania 82–letniego mężczyzny, który zgubił się w lesie. Policyjna akcja trwała przez kilka godzin. Szczęśliwie mieszkaniec Wałbrzycha został odnaleziony i przekazany rodzinie.

O zaginięciu 82-letniego mieszkańca Wałbrzycha, policjantów powiadomiła jego żona. Jak wynikało z przekazanych informacji, mężczyzna wczoraj około godziny 18:00 wyszedł z domu do lasu na grzyby i do późnych godzin wieczornych nie wrócił do miejsca zamieszkania. Stan zdrowia oraz wiek mężczyzny wskazywały, że może on znajdować się w sytuacji zagrażającej jego zdrowiu, a nawet życiu. Poszukiwania rozpoczęły się kilka minut przed północą.

Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. W akcję poszukiwawczą 82-letniego zaginionego mężczyzny zaangażowano ponad 50 funkcjonariuszy. Komunikat o zaginięciu dyżurny Komisariatu Policji I w Wałbrzychu przekazał podległym patrolom. Na miejsce skierowano również przewodnika z psem tropiącym. Po niespełna pięciu godzinach poszukiwań, policjanci sprawdzając oddalony kilkaset metrów od miejsca zamieszkania las, odnaleźli w nim wystraszonego całą sytuacją, ale całego i zdrowego, mężczyznę. Pomoc na szczęście nadeszła w porę i 82-latek trafił pod opiekę rodziny.

Twoja reakcja na artykuł?

15
71%
Cieszy
2
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
2
10%
Złości
1
5%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group