Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3536
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Odnaleźli topielca

Poniedziałek, 3 sierpnia 2009, 19:47
Aktualizacja: Wtorek, 4 sierpnia 2009, 6:33
Autor: PW
2 sierpnia, czyli w niedzielę wieczorem, w zbiorniku wodnym w Kamiennej Górze utopił się 24–letni mieszkaniec tego miasta. Poszukiwania mężczyzny trwały kilkanaście godzin.

W niedzielę 2 sierpnia na zbiorniku wodnym, zwanym przez kamiennogórzan Butem, kąpało się wiele osób. Tego dnia pogoda była wyśmienita. Z relacji świadków wynika, że wśród osób, które widziane były na brzegu było również dwóch młodych mężczyzn. Pili oni alkohol.

W pewnym momencie obaj postanowili przepłynąć zbiornik. Nagle młodszy z nich znalazł się pod wodą. Starszy mężczyzna myślał, że jego kompan nurkuje i zaraz wypłynie na powierzchnię. Tak się jednak nie stało.

24-latek nie wypłynął. Powiadomiona natychmiast została straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Strażacy znaleźli na brzegu zbiornika należące do ofiary ubranie i reklamówkę z piwem. Poszukiwania 24-latka trwały nadal. Wezwani na miejsce nurkowie przeszukiwali dno zbiornika. Dzisiaj 3 sierpnia około godziny 10.00 nurkowie odnaleźli ciało mieszkańca Kamiennej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group