Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3360
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ogniste show

Wtorek, 30 sierpnia 2022, 6:45
Aktualizacja: 9:16
Autor: red
Wałbrzych: Ogniste show
Fot. Dariusz Gdesz
Spektakularne pokazy przygotowanie przez kuglarzy wykorzystujących płonące rekwizyty – to w skrócie VI Dolnośląski Festiwal Ognia. Na specjalne show przygotowane dla publiczności, które będzie jednocześnie częścią konkursową tegorocznego festiwalu zapraszamy 3 września na plac eventowy Starej Kopalni w Wałbrzychu. W tym roku Dolnośląski Festiwal Ognia dzięki polsko–czeskiemu projektowi „Zbliżamy kulturalnie” będzie miał charakter międzynarodowy! Pojawią się artyści i publiczność z Czech!

VI Dolnośląski Festiwal Ognia to przede wszystkim wspaniałe show. Otwarte dla publiczności warsztaty i festiwalową rywalizację zaplanowano w sobotę. To tego dnia publika będzie mogła spróbować swoich sił w dziedzinach ogólnie pojętego cyrku i żonglerki. Pojawią się ćwiczenia poprawiające koordynację ruchową, skupienie i ogólną sprawność. Przede wszystkim najważniejsza będzie jednak dobra zabawa.

Wydarzenie będzie miało także charakter międzynarodowy. W Wałbrzychu pojawią się kuglarze z Czech. Do podziwiania i kibicowania grupom zajmującym się sztuką ognia zaprosiliśmy także publiczność zza południowej granicy.

Zapraszamy w sobotę, 3 września, o godzinie 18.oo na plac eventowy na terenie Starej Kopalni. Pokazy potrwają do późnych godzin nocnych. Wstęp – bezpłatny.

Nad bezpieczeństwem, jak co roku, czuwać będzie zaprzyjaźniona z festiwalem Ochotnicza Straż Pożarna Sokołowsko.

Tegoroczny VI Dolnośląski Festiwal Ognia jest organizowany w ramach polsko-czeskiego projektu „Zbliżamy kulturalnie”, współfinansowanego z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
3
60%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group