Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2691
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Książ: "Operacja Książ"

Wtorek, 9 września 2014, 7:50
Aktualizacja: 16:45
Autor: red.
Książ: "Operacja Książ"
Fot. Robert Bajek
W minioną niedzielę na terenie wałbrzyskiego Zamku Książ odbył się obfitujący w wiele atrakcji Festyn Organizacji Pozarządowych pod nazwą "Operacja Książ. Pasja. Przygoda. Adrenalina". Podczas imprezy Organizacje Pozarządowe prezentowały swój profil i zakres działalności, dokonania i plany kolejnych działań.

Oprócz Targów Organizacji Pozarządowych, wystawy sportowych samochodów, motocykli, pokazów ratownictwa, gry w bule, wystawy pojazdów wojskowych, tańca i sporej dawki historii w ramach imprezy odbyły się też wykłady dotyczące profilaktyki zdrowotnej a także projekcje filmów historycznych.

Wśród największych atrakcji wymienić trzeba koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, oraz występy Teatru "Dawka Energii" z towarzyszeniem grupy bębniarzy. Nie mało wrażeń dostarczyli też motocykliści, prezentując kilkadziesiąt maszyn podczas przejazdu przez Dziedziniec Honorowy Zamku.

Organizatorem Festynu Organizacji Pozarządowych w Książu była Fundacja Merkury. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group