Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3296
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Osówka na Międzynarodowych Targach Regionów Turystycznych

Wiadomości: Region
Sobota, 31 stycznia 2015, 6:25
Aktualizacja: 16:35
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W dniach 15 – 18 stycznia 2015 r. Spółka Podziemne Miasto Osówka brała udział w Międzynarodowych Targach Regionów Turystycznych w Brnie w Republice Czeskiej.

W targach prezentowali się przedstawiciele branży turystycznej ze szczególnym uwzględnieniem regionów Europy Środkowej, większość stoisk należała do podmiotów z Węgier, Słowacji i Czech. Celem targów Regiontour jest promowanie zarówno czeskich, jak i zagranicznych regionów turystycznych wśród mieszkańców Republiki Czeskiej. W targach wzięło udział kilka tysięcy osób. Wśród odwiedzających znalazło się wiele podmiotów i osób decyzyjnych w zakresie turystyki.

Stoisko „Osówki” cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. Oprócz oferty Podziemnego Miasta na stoisku promowano również inne atrakcje z terenu gminy Głuszyca, m.in. lodospady, trasy rowerowe strefy MTB, gospodarstwa agroturystyczne oraz obiekty noclegowe. Rozdawano również foldery i mapy z terenu Dolnego Śląska. W czasie jednego dnia targów burmistrz Głuszycy wsparł pracowników Osówki w działaniach promocyjnych obiekt i atrakcje turystyczne naszej gminy. Targami w Brnie spółka Osówka rozpoczęła promocję produktu na terenie Czech. Uczestnictwo w targach z pewnością wpłynie na zwiększenie ruchu turystycznego zza czeskiej granicy na terenie Głuszycy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group