Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 3052
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Oświadczenie Arkadiusza Czochera – kandydata na burmistrza Szczawna–Zdroju

Piątek, 2 listopada 2018, 13:30
Aktualizacja: 15:57
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Oświadczenie Arkadiusza Czochera – kandydata na burmistrza Szczawna–Zdroju
Fot. archiwum
Prezentujemy oświadczenie Arkadiusza Czochera, prezesa Stowarzyszenia Kocham Szczawno–Zdrój i kandydata na stanowisko burmistrza Szczawna–Zdroju.

"Nie jestem politykiem !!!!

Nie jestem politykiem i obce są mi polityczne gierki i podchody. Jestem pozarządowcem, który stawia na współpracę z ludźmi, budowanie pozytywnych relacji oraz partnerstwo, aby osiągać zamierzony efekt. Kiedy 30 października 2018 roku około godziny 21.00 wychodziłem z ostatniego spotkania wyborczego, które odbyło się na zaproszenie jednej z rodzin mieszkających przy ulicy Słowackiego 3, na do widzenia powiedziałem- Jesteście Państwo ostatnimi moimi rozmówcami w tej kampanii wyborczej, ze względu na zbliżające się, bardzo ważne w naszej tradycji oraz moim sumieniu dni Wszystkich Świętych oraz Dzień zaduszny. W tym dniu, ja i mój komitet wyborczy zakończył działania.
Nie podejrzewałem wówczas, iż właśnie w tym ważnym dla nas wszystkich dniu, przyjdzie mi pisać niniejsze oświadczenie. Niemniej to właśnie podczas wizyt na grobach moich najbliższych pokazano mi kserokopię kolportowanych w Szczawnie-Zdroju informacji przestrzegających przed przyłączeniem uzdrowiska do Wałbrzycha.

Oświadczam, iż nie mam nic wspólnego z działaniami podejmowanymi przez Obywatelski Komitet Obrony Suwerenności Szczawna- Zdroju oraz Komitet Obrony Szczawna- Zdroju. Obce mi są takie metody prowadzenia działań wyborczych. Wielokrotnie podkreślałem iż uważam, że Szczawno-Zdrój musi współpracować z innymi gminami, gdyż tylko wtedy, będzie w stanie w pełni wykorzystać swój potencjał. Oczywiście odbieram to jak kolejny atak na moją osobę oraz próbę dyskredytacji przez osoby, które ukrywają się pod profilem Kocham Szczawno-Zdrój, który to profil podszywa się pod fan page prowadzonej przeze mnie organizacji.

Ze względu na zakończenie w dniu 30 października 2018 roku mojej kampanii wyborczej nie miałem zamiaru podawać do publicznej wiadomości informacji o złożonym przeze mnie przeciwko tym anonimowym osobom doniesieniu do prokuratury. Teraz jednak, pod wpływem zaistniałych wydarzeń, zdanie zmieniłem i publikuję doniesienie w części poniżej.

To już koniec. Spotkamy się przy urnach i tam zdecydujemy jakiego Szczawna- Zdrój chcemy na najbliższe 5 lat. Oby było nas przy tych urnach jak najwięcej.

Pozdrawiam serdecznie
Arkadiusz Czocher"

Twoja reakcja na artykuł?

23
50%
Cieszy
2
4%
Hahaha
3
7%
Nudzi
3
7%
Smuci
4
9%
Złości
11
24%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group