Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4602
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Otrzymali ozonatory

Czwartek, 9 lipca 2020, 12:35
Aktualizacja: Piątek, 10 lipca 2020, 9:11
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Otrzymali ozonatory
Fot. UG Stare Bogaczowice
Dzięki Stowarzyszeniu Partnerstwo Wokół Trójgarbu, które pozyskało fundusze z Polsko–Amerykańskiej Fundacji Wolności "Działaj Lokalnie" do Gminy Stare Bogaczowice trafiły dwa wysokiej klasy urządzenia do ozonowania pomieszczeń.

Już w tym tygodniu rozpoczniemy ozonowanie m.in. urzędu, biblioteki, a w przyszłości przedszkoli i szkoły. Ozonatory to doskonałe narzędzia, które niszczą bakterie i wirusy.

Ozonatory to urządzenia służące do ozonowania płynów (cieczy i gazów). Nieskomplikowane pod względem konstrukcyjnym są jednak urządzeniami wyrafinowanymi technicznie. Produkcja ozonu za pomocą cichych wyładowań koronowych znana jest już od ponad stu lat. Zmieniły się materiały, technologia stała się bardziej „dojrzała” oraz bardziej ekonomiczna. Ekologiczność ozonu (rozpada się do czystego tlenu), stosunkowa łatwość jego wytwarzania, opanowana technologia jego mieszania i rozpuszczania stawiają go na podium środków dezynfekujących. Skutecznie zabija bakterie, wirusy, grzyby, utlenia związki chemiczne, modyfikuje powierzchnie polimerów, degraduje pestycydy.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group