Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2641
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Otwarcie Multimedialnej Filii Bibliotecznej przy ul. Kasztelańskiej

Piątek, 10 października 2014, 10:17
Aktualizacja: 10:18
Autor: red
Wałbrzych: Otwarcie Multimedialnej Filii Bibliotecznej przy ul. Kasztelańskiej
Fot. użyczone
Piękna i nowoczesna Multimedialna Filia Biblioteczna mieszcząca się przy ul. Kasztelańskiej 7 na Podzamczu jest już dostępna.

W oryginalnie zaprojektowanej przestrzeni znajdują się zbiory dla dzieci, młodzieży i dorosłych czytelników. Oprócz książki drukowanej biblioteka zaczęła gromadzić zbiory elektroniczne w postaci audiobooków i płyt DVD.

W głównym pomieszczeniu na parterze można wypożyczać książki dla dorosłych i młodzieży. Niebawem znajdą się tam również stanowiska komputerowe, z których będą mogli skorzystać wszyscy chętni. Na antresoli mieści się pięknie zaaranżowana czytelnia, a w niej między innymi księgozbiór podręczny oraz stanowiska do pracy indywidualnej. Wygodne fotele zachęcają do czytania prasy i książek na miejscu.

Osobne pomieszczenie dla dzieci jest kolorowe, przyjazne i przystosowane do twórczych działań z najmłodszymi. Dla nich organizowane będą różnorodne zajęcia edukacyjne, a dla młodzieży wykłady, prelekcje i prezentacje multimedialne. Nie zabraknie również oferty skierowanej do osób dorosłych, dla których prowadzone będą między innymi warsztaty komputerowe.

Multimedialna Filia Biblioteczna otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00 i w soboty w godz. 9:00 – 15:00. Dział dziecięcy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 18:00 i w soboty w godz. 9:00 – 15:00.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group