Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3759
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Para pomalowała autobus

Poniedziałek, 15 lutego 2010, 8:07
Aktualizacja: 8:07
Autor: red
Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi pewnej parze mieszkańców Wałbrzycha za przejazd autobusem komunikacji miejskiej. Tym razem malunki wykonane markerami nie zostały potraktowane jako sztuka.

Funkcjonariusze Komisariatu IV Policji w Wałbrzychu zatrzymali na gorącym uczynku niszczenia mienia dwoje nietrzeźwych mieszkańców Wałbrzycha.

18-letnia kobieta i 20 – letni mężczyzna, dla rozrywki, rysowali markerami po szybach i siedzeniach autobusu, którym podróżowali. Mieli jednak pecha, bo w autobusie znajdował się policjant, który jechał do pracy i właśnie on podjął interwencję. Poprosił kierowcę o zablokowanie drzwi i wezwał policyjny patrol.

Sprawca, gdy zorientował się w sytuacji, próbował uciec, niszcząc osłonę awaryjnego otwierania drzwi. Został jednak zatrzymany i razem z towarzyszką osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Straty spowodowane przez artystyczną parę wynoszą około 300 zł. Teraz grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group