Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 3541
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina Zdrój: Park Nauki i Zabawy powstanie w Jedlinie Zdroju

Czwartek, 22 maja 2014, 6:20
Aktualizacja: 12:52
Autor: red
REGION, Jedlina Zdrój: Park Nauki i Zabawy powstanie w Jedlinie Zdroju
Fot. użyczone
W maju ruszyły prace nad realizacją projektu „Park Nauki i Zabawy przy Miejskiej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jedlinie – Zdroju, jako sposób aktywnego spędzania wolnego czasu ”.

Dzięki otrzymanym środkom finansowym z Funduszu Toyoty i od życzliwych sponsorów zaniedbany do niedawna teren za szkołą nabiera barw i z dnia na dzień zaczyna tętnić życiem.

Plac, który będzie służył do zabawy, nauki i rekreacji został już wyrównany. W wyznaczonych miejscach, dzięki zaangażowaniu rodziców i pracowników szkoły (M. Drapich i B. Januszkiewicz) zostały wysadzone ozdobne rośliny. Przygotowano także miejsce pod wylewkę dwóch gier planszowych:
- „ Szachów ”, w które jednocześnie będą mogły grać trzy osoby;
- „ 4 w rzędzie ”.

Zostały zagruntowane i pomalowane dwie ściany muru oporowego szkoły. Obecnie miejscowy artysta Zygmunt Żyłak nadaje ścianie czołowej niepowtarzalnego i unikalnego charakteru malując na niej obraz starej, tajemniczej biblioteki.

Na rezultaty i efekty końcowe nie będziemy długo czekać. Uroczyste otwarcie „Parku Nauki i Zabawy” odbędzie się 22 czerwca podczas festynu rodzinnego organizowanego przez nauczycieli i Radę Rodziców Miejskiej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jedlinie – Zdroju.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group