Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2676
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Pary małżeńskie w Jedlinie–Zdroju obchodziły swoje jubileusze

Poniedziałek, 8 października 2018, 7:39
Aktualizacja: 10:53
Autor: red.
REGION, Jedlina-Zdrój: Pary małżeńskie w Jedlinie–Zdroju obchodziły swoje jubileusze
Fot. red.
Wczoraj w restauracji "Ciekawa" w Jedlinie–Zdroju odbyła się uroczystość jubileuszy małżeńskich.

Nie zabrakło uroczystego toastu, wielu życzeń, wzruszeń, upominków i kwiatów. Nie zabrakło też poczęstunku, tańców przy muzyce na żywo, dobrej zabawy, ale też chwili refleksji i wspomnień.

Żelazne Gody, czyli jubileusz 65-lecia obchodzili Maria i Emil Szafrańscy oraz Helena i Jan Węgrzynowscy. Diamentowe Gody – 60-lecie Jadwiga i Janusz Wołowicz, Wacława i Jan Link, Zofia i Stefan Jaworscy i Katarzyna i Józef Rymarz. Szmaragdowe Gody – 55-lecie obchodzili: Maria i Jan Duda, Wanda i Gabriel Kaźmierczak, Krystyna i Zbigniew Witkowscy, Krystyna i Zdzisław Walków oraz Marianna i Józef Dul. Złote Gody, jubileusz 50-lecia obchodzili: Lucja i Jan Kałmuk, Barbara i Henryk Przewłoccy i Danuta i Bogdan Kubasiewicz.

Szafirowe Gody – 45-lecie Stefania i Tadeusz Orłowscy, Danuta i Władysław Bąkowscy, Zuzanna i Jan Chomiak, Stanisława i Józef Grzesiak oraz Barbara i Adam Mulińscy. Rubinowe Gody – 40-lecie obchodzili: Haliona i Edward Trzaska, Ewa i Ireneusz Jędrusiak, Jolanta i Henryk Zielińscy, Renata i Jan Stańczak, Maria i Zygmunt Żyłak, Krystyna i Kazimierz Wisz, Irena i Jerzy Chomczyk oraz Michalina i Marcin Kulig, Koralowe Gody – 35-lecie Jadwiga i Waldemar Wawrzyccy, Julianna i Adam Kasza i Beata i Krzysztof Węgrzynowscy, a Perłowe Gody – 30-lecie Ewa i Tadeusz Kozioł, Danuta i Marek Pająk i Agnieszka i Robert Kopij.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
33%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group