Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3536
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Pijana matka opiekowała się dwójką dzieci

Czwartek, 22 października 2009, 7:20
Aktualizacja: 7:20
Autor: PW
Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze 5–miesięczne niemowlę trafiło do kamiennogórskiego szpitala, bowiem jego matka była kompletnie pijana.

We wtorek 20 października pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej (OPS) w Marciszowie w powiecie kamiennogórskim zostali powiadomieni przez mieszkańców, że w jednej z rodzin młoda kobieta zaniedbuje dwójkę swoich dzieci.

Według relacji mieszkańców wsi, młoda matka miała również stosować przemoc fizyczną wobec dzieci. Pracownica OPS w asyście funkcjonariuszy policji zareagowała na sygnały mieszkańców. Informacje okazały się prawdziwe. Po przybyciu pod wskazany adres okazało się, że kobieta przebywa w domu z dwójką dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że matka była pijana i miała 1,74 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Lekarz pediatra zbadał dzieci i nie stwierdził obrażeń ciała, które mogłyby świadczyć, że wobec nich stosowana była przemoc fizyczna.

Decyzją Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze 5-miesięczny chłopiec trafił do kamiennogórskiego szpitala, a jego kilkuletnia siostra trafiła pod opiekę ciotki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group