Czytających: 5480

Szczawno-Zdrój: Piłkarze MKS–u szlifują formę

Poniedziałek, 4 marca 2019, 15:11
Aktualizacja: 15:19
Pierwszy zespół MKS–u Szczawno–Zdrój musiał uznać wyższość gości z Lubawki i przegrał w meczu sparingowym z Orłem Lubawka 1:0. Pomimo dobrej gry podopieczni Piotra Borka schodzili z boiska jako pokonani. Goście z Lubawki byli lepsi o jedną, jedyną bramkę i to oni cieszyli się po 90 minutach z wygranej.

Drugi zespół MKS-u rozegrał sparing z młodzieżą Górnika Wałbrzych, występującą na co dzień w Lidze Dolnośląskiej Juniorów. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik 1:1, co zapowiadało ciekawą, drugą połowę. Ja się można było spodziewać, młodzież z Górnika w drugiej połowie "zabiegała" zawodników MKS-u, czego efektem były 3 kolejne bramki i w efekcie zwycięstwo Górników 4:1. MKS musi popracować nad przygotowaniem fizycznym, aby stać się dominującą drużyną w rozgrywkach B-klasy w rundzie rewanżowej.