Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 3585
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Plan dla Boguszowa–Gorc

Piątek, 10 lipca 2020, 8:24
Aktualizacja: Sobota, 11 lipca 2020, 8:08
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Plan dla Boguszowa–Gorc
Fot. użyczone
Krzysztof Kumorek, pełniący funkcję Burmistrza Miasta Boguszowa–Gorc, wspólnie z radnymi i mieszkańcami gminy przedstawił Szefowi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michałowi Dworczykowi, plan dla Boguszowa–Gorc, czyli najważniejsze potrzeby do realizacji w gminie.

Wśród wymienionych zadań znalazły się m.in.: remonty dróg i mostu na ulicy Krakowskiej, budowa obwodnicy, placów zabaw i przedszkola przy ulicy Waryńskiego oraz uzbrojenie terenów pod budownictwo mieszkaniowe.
- Plan powstał w wyniku konsultacji ze wszystkimi radnymi i w oparciu o rozmowy z mieszkańcami gminy. Jestem gotów do realizacji przedstawionych postulatów ze wszystkimi osobami, którym dobro gminy Boguszów-Gorce leży na sercu. Pogłębione konsultacje z mieszkańcami wszystkich dzielnic planuję w najbliższych tygodniach – mówi Komisarz Krzysztof Kumorek.

Spotkanie było również okazją do złożenia podziękowań Ministrowi Michałowi Dworczykowi za trwającą od października 2019 roku modernizację stacji Boguszów-Gorce Zachód.
- Jestem dumny, że mogłem uczestniczyć w konsultacjach społecznych dotyczących rewitalizacji dworca Boguszów-Gorce Zachód. Od zawsze zależało mi, żeby mieszkańcy i turyści podróżowali w jak najbardziej komfortowych warunkach i udało się. Prace remontowe trwają. Ponadto miło mi przypomnieć, że od 4 lipca można już jeździć pociągiem Kolei Dolnośląskich do czeskiego Meziměstí. To również świetna okazja, aby przyjechać do Boguszowa-Gorc, gdzie czekają na turystów wspaniałe atrakcje m.in. w postaci góry Dzikowiec – podkreśla Krzysztof Kumorek.

Twoja reakcja na artykuł?

11
28%
Cieszy
12
31%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
2
5%
Złości
12
31%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group