Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 2700
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Plener malarski w WOK

Niedziela, 28 czerwca 2015, 6:20
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 czerwca 2015, 15:00
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Plener malarski w WOK
Fot. www.wok.walbrzych.pl
3 sierpnia rozpocznie się Plener Malarski „Waldenburgiensis VIII”. Wernisaż wystawy poplenerowej – 13 sierpnia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury w Starej Kopalni o godz.17.00.

W plenerze, podobnie jak w latach poprzednich, wezmą udział artyści amatorzy, którzy za pomocą różnych technik plastycznych (kolaż, frotaż, batik) będą uwieczniali m.in. postindustrialny, unikatowy charakter Wałbrzycha.

Zapraszamy chętnych – młodzież i dorosłych – do uczestniczenia w tych artystycznych wakacjach w Wałbrzychu. Gwarantujemy pomoc instruktora Krzysztofa Jędrzejca osobom, które zechcą wykorzystać nieznaną im dotąd technikę. Nie szukamy profesjonalistów, tylko osoby kochające sztukę. Czekamy nie tylko na mieszkańców Wałbrzycha. We wcześniejszych edycjach udział wzięły osoby z innych polskich miast, a nawet z zagranicy. Uczestnikom gwarantujemy materiały plastyczne. Każdy powinien wykonać 3 prace.

Liczba miejsc ograniczona. Chętne osoby prosimy o dostarczenie do WOK karty zgłoszenia. Projekt realizowany jest ze Stowarzyszeniem WOK – Więcej o Kulturze, a współfinansowany ze środków Gminy Wałbrzych.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group