Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3202
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Po Koncercie Noworocznym

Sobota, 28 stycznia 2023, 12:55
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Po Koncercie Noworocznym
Fot. organizatorzy
Widownia wypełniona po brzegi, cztery fantastyczne artystki, 4 klasyczne instrumenty i zaskakujące aranżacje – tak w skrócie wyglądał Koncert Noworoczny z Chilla Quartet w Bibliotece + Centrum Kultury w Czarnym Borze.

To była prawdziwa artystyczna uczta i jednocześnie muzyczna podróż po gatunkach, stylach, muzycznych epokach oraz największych przebojach europejskich i światowych artystów.

W aranżacjach na skrzypce, altówkę i wiolonczelę wybrzmiały m. in. "El Tango the Roxsanne", "Smooth criminal", walc z "Nocy i dni", Livin' On A Prayer, czy "What A Wonderful World", a nawet "Lambada". Powodując najprawdziwszy rollercoaster wrażeń, emocji i nastrojów. Od zachwytu, przez nostalgię, aż po śmiech. Nic dziwnego więc, że koncert zakończył się owacjami na stojąco i wielokrotnymi bisami.

Koncert Noworoczny był też doskonałą okazją do podsumowania ubiegłego roku w Gmina Czarny Bór (inwestycji, ważnych wydarzeń, sukcesów) oraz omówienia planów na rok 2023. Nie mogło oczywiście zabraknąć noworocznych życzeń, które mieszkańcom złożył zarówno Wójt Gmina Czarny Bór - Adam Górecki, Przewodnicząca Rady Gminy - Marzena Łatka, jak również zaproszeni goście - włodarze sąsiednich gmin (Burmistrz Gmina Miasto Boguszów-Gorce - Sylwia Dąbrowska, Burmistrz Gminy Mieroszów - Andrzej Lipiński, Wójt Gminy Marciszów - Wiesław Cepielik oraz Wójt Gmina Marcinowice - Stanisław Leń).

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
1
17%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
2
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group