Sobota, 27 czerwca
reklamy

Poczuli magię świąt

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W minioną sobotę Gmina Miasto Boguszów–Gorce niewątpliwie poczuła atmosferę zbliżających się świąt.

W Boguszowie-Gorcach gościli wystawcy, którzy oferowali nie tylko piękne wyroby, rękodzielnicze skarby, ale także aromatyczne smakołyki świąteczne. Nie zabrakło również występów boguszowskich artystów, którzy swoim śpiewem stworzyli niepowtarzalny klimat świąteczny, a uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju przez 111. Boguszowskie Drużyny Żółto-Niebieskie sprawiło, że poczuliśmy wspólną magię świąt.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka