Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 2563
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Podsumowujemy tegoroczne Dni Jedliny–Zdroju

Wtorek, 29 sierpnia 2017, 12:11
Aktualizacja: 12:13
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Podsumowujemy tegoroczne Dni Jedliny–Zdroju
Fot. CK Jedlina–Zdrój
Popowo–rockowa atmosfera towarzyszyła słuchaczom podczas otwarcia Dni Jedliny–Zdroju 2017 w Parku Północnym. Na scenie jako pierwszy zaprezentował się zespół „Iluminator”, natomiast gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół „Live Act” z Warszawy.

Niedzielne obchody rozpoczęły się od wręczania Certyfikatów Jedlinianina nowonarodzonym dzieciom przez Burmistrza Miasta Pana Leszka Orpla wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Panią Marią Drapich, nagrodzono również zwycięzców w konkursie na najładniej ukwiecone okno lub balkon. Przybyłym na Dni Jedliny-Zdroju gościom zaprezentował się Narodowy Teatr Pantomimy Tbilisi z Gruzji w spektaklu o nazwie "Krimanchuli".

Najważniejsza jednak była dobra zabawa i integracja mieszkańców. Towarzyszące dalszej części obchodów Dni Jedliny-Zdroju różnego rodzaju atrakcje dla dzieci, animowane gry i zabawy, pokazy wielkich baniek mydlanych przygotowane przez klaunów Klarę i Patryka oraz pokaz iluzjonisty były prawdziwą gratką dla najmłodszych. Koncertem polskich piosenek i zabawą przy muzyce DJ zakończyły się trwające w ten weekend Dni Jedliny-Zdroju 2017.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group