Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 3540
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Podziękowali za pomoc

Piątek, 10 lipca 2020, 12:38
Aktualizacja: Sobota, 11 lipca 2020, 8:08
Autor: red
powiat wałbrzyski: Podziękowali za pomoc
Fot. Ziemia Wałbrzyska
Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego wraz z delegacją oraz Starostą Krzysztofem Kwiatkowskim i Wicestarostą Iwoną Frankowską złożyli wizytę w 10. Brygadzie Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

Starosta Powiatu Wałbrzyskiego podczas spotkania z Dowódcą 10. BKPanc płk. Rafałem Kowalikiem złożył podziękowania i najlepsze życzenia kawalerzystom, którzy wraz z Powiatem Wałbrzyskim podjęli wspólne działania przeciwko epidemii. W tym trudnym okresie Kawalerzyści z 10 BKPanc wspierali społeczność Powiatu Wałbrzyskiego strzegąc granicy państwowej i nigdy nie zawodząc.

Ważnym elementem jest również kontynuacja bardzo dobrej współpracy pomiędzy Powiatem Wałbrzyskim a 10 Brygadą Kawalerii Pancernej w Świętoszowie w realizacji działań w zakresie zarządzania kryzysowego, jak również w temacie wymiany dzieci z placówek opiekuńczo wychowawczych z terenu Powiatu Wałbrzyskiego oraz dzieci z rodzin wojskowych.

Delegacja Powiatu Wałbrzyskiego miała okazję poznać elementy szkolenia Kawalerzystów z 10. BKPanc uczestnicząc w pokazie na strzelnicy „Śnieżnik” a także podczas wizyty w Ośrodku Szkolenia „Leopard”. Uczestnicy mieli okazję poznać cykl szkolenia złóg czołgów „Leopard” na trenażerach.

Na koniec spotkania Starosta Wałbrzyski złożył Dowódcy a także żołnierzom i pracownikom korpusu cywilnego 10 BKPanc i ich rodzinom życzenia wszelkiej pomyślności i żołnierskiego szczęścia.

Twoja reakcja na artykuł?

2
14%
Cieszy
3
21%
Hahaha
3
21%
Nudzi
1
7%
Smuci
1
7%
Złości
4
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group