Czytających: 5889

Kamienna Góra: Pokazali się w Kamiennej Górze

Środa, 29 września 2010, 14:29
Aktualizacja: 14:30
Na kortach w Kamiennej Górze zawodnicy rywalizowali o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry w kategorii OPEN i w kategorii powyżej 40 roku życia.

Do turnieju zgłosiło się 24 zawodników z Kamiennej Góry i okolic. Nie zabrakło również tenisistów z Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju.

W finale OPEN Adam Święcicki pokonał Rafała Kunieja w dwóch setach 6-2, 6-2. W meczu o 3. miejsce Łukasz Borowy z Wrocławia pokonał 7-6, 6-0 Artura Wąsa z Wałbrzycha.

Wśród tenisistów powyżej 40 roku życia zgodnie z oczekiwaniami wygrał Piotr Kaczmarczyk ze Szczawna-Zdroju, który w finale pokonał 6-3, 6-2 Waldemara Więcława z Wałbrzycha. Trzecią pozycję zajął Krzysztof Sudecki z Lubawki, a czwarty był Waldemar Walkiewicz z Wałbrzycha.