Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 4578

Kraj: Pokonały Łaskovię

Wtorek, 6 października 2020, 10:08
Po lekkim falstarcie i porażce na własnym parkiecie z ekipą z Aleksandrowa Łódzkiego, tym razem siatkarki II–ligowego Chełmca Wałbrzych pokazały się z dobrej strony i z wyjazdu przywiozły komplet punktów.

W drugiej kolejce ekipa Marka Olczyka grała w Łasku i pokonała miejscową Łaskovię 3:1. Pierwszy set był długimi fragmentami wyrównany, ale ostatecznie to nasze siatkarki okazały więcej wyrachowania i wygrały do 22. W drugiej partii wałbrzyszanki zagrały źle i miejscowe szybko odskoczyły i pewnie kontrolowały wydarzenia na parkiecie dając ugrać Chełmcowi zaledwie 17 oczek. Trzeci set był bardzo zacięty i trudno było wskazać ekipę, która go wygra. Ostatecznie znow więcej zimnej krwi zachowały wałbrzyszanki i wygrały do 25. Niewiele mniej emocji mieliśmy w czwartej partii. Tam również trwała walka o każdą piłkę i po raz kolejny zwycięsko z tego pojedynku wyszły nasze siatkarski, które wygrały do 23, a cały mecz 3-1.