Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 1905
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Policja w Ratuszu

Wtorek, 7 grudnia 2010, 19:57
Aktualizacja: 19:58
Autor: Sven
Wałbrzych: Policja w Ratuszu
Wyróżnieni policjanci
Fot. Sławomir Pawlik
Janusz Figiel, Komendant Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu dowodził dwunastoosobową grupą funkcjonariuszy, którzy dzisiaj przed godziną 14.00 weszli do Ratusza.

Nie była to jednak policyjna akcja. Byli to najbardziej zasłużeni w ostatnich dwunastu miesiącach policjanci, którzy przybyli odebrać nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta.

Policjanci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody pieniężne. Komenda Miejska Policji wzbogaciła się o laptopa.
- To nagroda za wybitne osiągnięcia – powiedział ze śmiechem jeden z wyróżnionych stróżów prawa. – A poważnie, to za realizację zadań służbowych. W moim przypadku za około trzydzieści zatrzymań sprawców „na gorącym uczynku”. Są tu dzisiaj policjanci różnych specjalności. Można więc powiedzieć, że każda nagroda jest inna – zakończył.

Jedyna kobieta w gronie nagrodzonych nadkomisarz Romana Biełus stara się, by w wałbrzyskich rodzinach było jak najmniej przemocy.
- Cieszymy się, że Miasto zauważa naszą ciężką służbę. W policji pojedynczo niewiele się da osiągnąć. Każdy sukces jest wynikiem współpracy wielu ludzi. Staramy się, żeby mieszkańcy miasta czuli się coraz bezpieczniej – powiedziała pani nadkomisarz.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group