Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4682
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Policjanci o bezpieczeństwie podczas „V Wałbrzyskich Senioraliów”

Czwartek, 27 września 2018, 7:27
Autor: red
Wałbrzych: Policjanci o bezpieczeństwie podczas „V Wałbrzyskich Senioraliów”
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony poniedziałek policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wzięli udział w spotkaniu z seniorami w dzielnicy Piaskowa Góra. W budynku Centrum Integracji Rodziny znajdującym się przy ul. Grota–Roweckiego funkcjonariusze odpowiedzieli na szereg pytań i wyjaśnili wątpliwości osób starszych co do zachowań w określonych sytuacjach.

Wałbrzyscy funkcjonariusze omówili, jak zapobiegać kradzieżom, oszustwom metodą „na wnuczka”, „na policjanta”, czy też na pracowników różnych instytucji, a także zwrócili uwagę na zagrożenia związane z korzystaniem przez seniorów z internetu oraz telefonii komórkowej. Podczas prelekcji osoby starsze przybyłe na spotkanie zostały poinformowane, w jaki sposób mogą ustrzec się przed innymi rodzajami przestępstw, których ofiarami padają najczęściej.

Spotkania z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wpisują się w szersze działania promujące aktywny styl życia starszych mieszkańców naszego miasta. Mowa o "Wałbrzyskich Senioraliach", których piąta edycja rozpoczęła się 21, a zakończy 30 września "Wielkim Balem Seniora".

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group