Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 4858
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Polska Noc Kabaretowa

Niedziela, 12 września 2021, 10:56
Aktualizacja: 10:57
Autor: JAZ
Wałbrzych: Polska Noc Kabaretowa
Fot. JAZ
Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja – Ale się stęskniliśmy! Pod takim hasłem można było obejrzeć występ kabaretów, komików podczas tegorocznej edycji lubianej przez Polaków trasy kabaretowej.

W tym roku bohaterowie zabrali nas do studia telewizji śniadaniowej, w której przekazano nam dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było. Oczywiście wszystko w konwencji humorystycznej, a że na scenie zobaczyliśmy mieszankę iście wybuchową, nie trudno było o dobrą zabawę.

Tegoroczną edycję prowadził Kabaret K2. Poza tym zobaczyliśmy również Kabaret Skeczów Męczących, Igora Kwiatkowskiego, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w tym gronie Kabaret Młodych Panów!

Sukces trasy Polska Noc Kabaretowa jest doskonały kontakt występujących z widzami, którzy żywo reagują na niemal każdy gest, każde słowo. Dodatkowo poziom podnoszą premierowe pokazy wymieszane z tymi najbardziej lubianymi. Gdy dodamy do tego interakację z widzami, niejednokrotnie całkowicie improwizowana.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
22%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group