Wtorek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 1524
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska Noc Kabaretowa ponownie zawita do Wałbrzycha

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 4 stycznia 2018, 8:46
Aktualizacja: 11:49
Autor: red
Fot. organizatorzy
Zabawa stulecia – Świętujemy 100–lecie Niepodległości!

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Organizatorzy ponownie zaskoczą składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią do łez. Na przekór stereotypom pokażą, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok przemierzają Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy.

Niemal 4-godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Wydarzenie odbędzie się 2 lutego 2018 o godz. 20:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ.

Bilety dostępne w sprzedaży w Hotelu AQUA ZDRÓJ oraz w sprzedaży online:

- www.kulturairozrywka.pl

- kabaretowebilety.pl

- biletyna.pl

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~żul 4-01-2018 20:32
Bilety nawet po 150 zł. - śmiechu warte!!!!
~wWchuzarobicie 5-01-2018 23:50
może cos mają dla opozycji wszelakiej ,oni teraz chodzą wokoło ratusza tacy podenerwowani,trza ich panowie KABARETOWCY,trochę pocieszyc,wasze usilne żarty z pisiorków nicnie dają ,ciągle im rosną słupki,coś słabiutkie te wasze żarciki

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group