Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3239
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Polubił kradzieże

Wtorek, 8 marca 2011, 13:17
Aktualizacja: 13:17
Autor: red
Wałbrzych: Polubił kradzieże
Fot. red
27–letni mieszkaniec Wałbrzycha wytłumaczył policjantom, że kradnie, bo lubi. Mężczyznę zatrzymano za włamanie do pomieszczeń gospodarczych i kradzież kosiarki do żywopłotów o wartości 3000 zł.

Funkcjonariusze Komisariatu IV Policji w Wałbrzychu zatrzymali 27-letniego mieszkańca Wałbrzycha w związku z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych salonu samochodowego i kradzież kosiarki do żywopłotów o wartości 3000 zł.

Policjanci ustalili, że nie jest to jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się 27-latek. Mężczyźnie udowodniono popełnienie 13 włamań do ogrodowych altanek. Z altanek wynosił różne rzeczy, które można było sprzedać na złom. Mężczyzna wyjaśnił funkcjonariuszom, że włamuje się i kradnie dlatego, że to po prostu lubi. Sprawca włamań niedawno opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności właśnie za włamania i kradzieże.

Wobec 27-latka Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za kradzieże i kradzieże z włamaniem mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group