Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5214
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Poluzjanci w 9 Fali – BILETY DO WYGRANIA

Czwartek, 17 lutego 2011, 12:01
Aktualizacja: Piątek, 4 marca 2011, 14:19
Autor: red
Wałbrzych: Poluzjanci w 9 Fali – BILETY DO WYGRANIA
Fot. organizatorzy
Na 5 marca Tawerna Muzyczna 9 Fala zaprasza na koncert zespołu Poluzjanci. Mamy podwójną wejściówkę na ten koncert.

Koncertują rzadko. Nie mówi się o nich w telewizji, praktycznie nie słychać ich piosenek w radio. Nikt nie wie dlaczego krzywa wieża w Pizie jeszcze się nie wywróciła. Ciężko też wytłumaczyć dlaczego Poluzjanci jeszcze się nie rozpadli. Fenomen? Być może.
Pomimo tego, co zostało powiedziane, zespół ma status kultowego wśród wielu fanów, a płyta „Tak po prostu”, jest prawie nie do zdobycia i potrafi osiągać zaskakująco wysokie ceny na aukcjach internetowych. Kuba Badach, Przemek Maciołek, Marcin Górny, Piotr Żaczek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński. W tym składzie zespół gra mniej więcej od dziesięciu lat, chociaż historia kapeli jest dłuższa.

Członkowie zespołu zdają sobie sprawę z dziwnego sposobu, w jaki funkcjonują jako grupa. Żartują, że Poluzjanci są w ich życiu „luksusowym dodatkiem do codziennej pracy”. A codzienną pracą tych sześciu wybitnych instrumentalistów jest uprawianie rozmaitych gatunków muzyki, sięgających od jazzu do popu. W swej karierze współpracowali z takimi gwiazdami sceny muzycznej jak: Gordon Haskell, Kayah, Ewa Bem, Sistars, Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Kasia Cerekwicka, Robert Janson i wielu innych. Od co najmniej 10 lat poszczególni członkowie grupy pracują przy większości znaczących festiwali oraz okołomuzycznych produkcji telewizyjnych. Gdyby zsumować ilość albumów, na których wystąpili lub które współtworzyli, ich liczba przekroczyłaby 200.

Rezerwacja biletów: 602 174 610. Cena biletów 40 zł.

By wygrać podwójna wejściówkę na koncert Poluzjantów należy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Kuba Badach współpracował z Robertem Jansonem?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:PO.TAK lub PT.KONW:PO.NIE

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 3 marca do godziny 20.00. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group