Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 4561
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Porozmawiają o bezpieczeństwie

Niedziela, 21 listopada 2021, 6:46
Aktualizacja: 9:47
Autor: red
Wałbrzych: Porozmawiają o bezpieczeństwie
Fot. organizatorzy
Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnienie współpracy ze społecznością lokalna, Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu zaprasza mieszkańców do udziału w debacie społecznej. Zorganizowana zostanie ona 3 grudnia 2021 roku o godzinie 12:00 w auli Auditorium Novum im. prof. Elżbiety Lonc Państwowej Uczelni Angelusa Silesiusa w Wałbrzych.

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców na debatę pn. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ", która odbędzie 3 grudnia 2021 roku o godz: 12:00 w auli Państwowej Uczelni Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Tematem debaty będzie bezpieczeństwo osób starszych ze szczególnym uwzględnieniem oszustw metodami na wnuczka , funkcjonariusza policji, pracownika administracji itp. ,zagrożenia w internecie, a także bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Policjanci omówią i przybliżą uczestnikom funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikację Moja Komenda. Spotkanie będzie również okazją do zgłoszenia wszelkich uwag i sugestii na temat negatywnych i najbardziej uciążliwych dla mieszkańców zjawisk.

Spotkanie poprowadzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz przedstawicielce: Banku PKO S.A., Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Poczty Polskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
4
67%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group