Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 3504
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

Wtorek, 19 grudnia 2017, 8:48
Autor: red
powiat wałbrzyski: Posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego
Fot. Starostwo Powiatowe Wałbrzych
W poniedziałek 18 grudnia w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu odbyło się posiedzenie Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, zwołane przez Starostę Wałbrzyskiego Jacka Cichurę – przewodniczącego Komisji.

Tematem wiodącym było omówienie bieżących działań powiatowych służb i instytucji w temacie zagrożeń porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli na terenie powiatu oraz przygotowania poszczególnych służb i instytucji do zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Powiatu Wałbrzyskiego podczas okresu zimowego i nadchodzących ferii zimowych.

Dodatkowo omawiany był temat związany z problemami jaki niesie za sobą okres grzewczy m. in. zatrucia tlenkiem węgla oraz pożary sadzy w kominach. Służby zapowiedziały działania mające na celu zwiększenie świadomości mieszkańców w zakresie występujących zagrożeń oraz wzorców postępowania.

W posiedzeniu Komisji uczestniczyli następujący członkowie: Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura, radni Rady Powiatu Wałbrzyskiego: Jarosław Buzarewicz oraz Andrzej Lipiński, a także przedstawiciele: Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, Państwowej Straży Pożarnej, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu oraz Wójt Gminy Stare Bogaczowice Mirosław Lech.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group