Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2536
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Poznaliśmy mistrza

Wtorek, 18 lutego 2014, 15:46
Aktualizacja: 15:48
Autor: PAW
Czarny Bór: Poznaliśmy mistrza
Fot. PAW
Bez względu na wynik, jaki osiągną w ostatniej kolejce piłkarze Fit Zon Kamienna Góra, zostali oni mistrzami Czarnoborskiej Ligi Halowej.

Wyniki 8 kolejki:

Świerkowa Czarny Bór – Gwarek Wałbrzych 5-4 (Supik – 2, Marszałek, Kois, Ryszard Bejnarowicz – Maciej Michnicki, Chodacki, samobójcza)

Zebra Mieroszów – Czarni Przedwojów 8-2 (Łukasik – 4, Krusz, Żywczak, Kołodziejczyk, Sierocki – Krzysztofek – 2)

Balmet – Górnik Gorce 10-0 (walkower)

Iskra Witków – AKS Barbara Kuźnice 6-9 (Bartosz Ogrodnik – 4, Kurnyta, Zbereda – Gołek – 5, Piwiński – 2, Poręba, Krawczyk)

Skalnik Czarny Bór – Fit Zone Kamienna Góra 2-6 (Wiącek, Mastej – Kraszewski – 3, Kulpa – 2, Wąchała)

Tabela:

1. Fit Zone Kamienna Góra 24 56-20
2. Balmet 18 62-10
3. Świerkowa Czarny Bór 18 40-22
4. AKS Barbara Kuźnice 15 47-39
5. Zebra Mieroszów 12 45-34
6. Czarni Przedwojów 9 44-45
7. Skalnik Czarny Bór 9 27-43
8. Iskra Witków 7 23-35
9. Gwarek Wałbrzych 3 18-57
10. Górnik Gorce 1 10-67

Klasyfikacja strzelców:

17 - Lipiński (AKS),

14 - Krusz (Zebra),

13 - Gołek (AKS),

12 - Młodziński (Czarni)

11 - Krzysztofek (Czarni),

10 - Kwaśniewski (Czarni), Łatka (Balmet), Żywczak, Łukasik (obaj Zebra)

9 - Masiel (Fit Zone),

8 - Koźlak, Pyda (obaj Balmet), Marszałek (Świerkowa), Kulpa, Kraszewski (obaj Fit Zone),

7 – Jastrzębowski (Balmet), Foryś (Świerkowa), Domin (Fit Zone), Bartosz Ogrodnik (Iskra), Poręba (AKS),

6 - Adrian Maliszewski, Jarosław Maliszewski (obaj Skalnik), Gołda (Czarni), Kois, Ryszard Bejnarowicz (obaj Świerkowa), Maciej Michnicki (Gwarek),

5 –Pokrzywa (Skalnik), Krawczyk (AKS), Sierocki (Zebra), Supik (Świerkowa)

4 –Schodowski, Wojciechowski, Kulik (wszyscy Balmet), Groń (Iskra), Wiącek (Skalnik), Wąchała (Fit Zone)

3 - Miecznikowski (Gwarek), Schabiński (Świerkowa), Kulesza (Górnik), Bieńkowski, (Fit Zone), Majrowski (Balmet), Kołodziej (Iskra), Kołodziejczyk (Zebra), Mastej (Skalnik), Piwiński (AKS),

2 –Rosłan, Zarzecki (obaj Fit Zone), Antecki (Górnik), Szablewski (Świerkowa), Cieszkowski, Kurnyta (obaj Iskra), Sondej (Czarni), Stelmaszczyk, Sindrewicz (obaj Zebra), Krupa (AKS),

1 – Krzysztof Maliszewski, Matusik, Szczepaniak (wszyscy Skalnik), Lic, Dobrowolski, Rojek, Kuna, Ostasz (wszyscy Górnik), Ludwiczak, Zygmunt Bejnarowicz, Rutecki (wszyscy Świerkowa), Gaweł, Niemiec, Stawiarski, Mrówka, Zbereda (wszyscy Iskra), Sebastian Prugar, Łukasz Prugar, Wroczyński, Banaszak, Marcin Michnicki, Cyrta, Chodacki (wszyscy Gwarek), Sochacki, Wąs, Wieczorek (wszyscy Czarni), Kuk, Pietrzykowski (obaj Fit Zone), Sikorski, Choma, Bielecki, Pilarczyk (wszyscy Balmet), Michalak (Zebra), samobójcza (dla Gwarka), samobójcza (dla Fit Zone), samobójcza (dla Gwarka)

Najlepszy bramkarz:

10 – Gratkowski (Balmet),
20 - Cisowski (Fit Zone)
22 - Kurylas (Świerkowa),
34 – Kołpak (Zebra)
35 - Mokrzycki (Iskra),
39 – Kudaj (AKS)
43 – Wyszowski (Skalnik),
45 - Hołda (Czarni)
57- Bąkiewicz (Gwarek),
67 – Dobrowolski (Górnik)

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group