Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 4419
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pozyskali teren na boisko

Czwartek, 13 czerwca 2024, 14:20
Aktualizacja: 14:26
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Pozyskali teren na boisko
Fot. Wałbrzych Moje Miasto
Trwa modernizacja, a właściwie całkowita przebudowa, stadionu na Nowym Mieście, ale Górnik Nowe Miasto Wałbrzych ogłosił właśnie bardzo dobrą dla tego klubu wiadomość.
- Z wielką radością ogłaszamy, że w roku, 20-lecia naszego klubu, oficjalnie pozyskaliśmy teren na boisko piłkarskie przy ul. Przywodnej w Wałbrzychu. Jest to możliwe dzięki wsparciu miasta Wałbrzych oraz wielu życzliwych nam osób, które okazały nam pomoc. Tu pragniemy podziękować w szczególności: Prezydentowi Romanowi Szełemejowi, Prezydent Annie Elżbieciak-Stec - Wiceprezydent Wałbrzycha, Monice Zalas, Magdzie Król-Kwolek, radnemu Rafałowi Glapińskiemu. Dzięki Wam, nasza Akademia GNM będzie miała swój własny wymarzony obiekt sportowy! To dla nas ogromny krok naprzód i wspaniała okazja do rozwoju dla naszych zawodników. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak to miejsce tętni życiem i piłkarskimi emocjami!- czytamy na profilu Górnika Nowe Miasto Wałbrzych.

Tymczasem wczoraj prezydent Roman Szełemej ocenił stan prac na stadionie na Nowym Mieście.

- Pokazywaliśmy przedstawicielom mediów przestrzeń, gdzie budujemy stadion na Nowym Mieście. Obiekt będzie gotowy na jesień przyszłego roku, a prace postępują zgodnie z planem - mówi prezydent.

Twoja reakcja na artykuł?

31
38%
Cieszy
9
11%
Hahaha
2
2%
Nudzi
2
2%
Smuci
2
2%
Złości
36
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group