Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2318
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prace wykończeniowe na głuszyckim Delfinku nabrały tempa

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Sobota, 6 stycznia 2018, 6:45
Autor: red
Fot. UM Głuszyca
Prace wykończeniowe wewnątrz krytej pływalni powstającej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Głuszycy są bardzo zaawansowane. Postępy prac widoczne są już z każdym dniem.

Jak informuje kierownik budowy aktualnie zakończono tynkowanie wewnętrzne ścian, w znacznej części wykonano też instalację wodną. Obecnie trwa montaż technologii basenowej, która ma zostać uruchomiona pod koniec stycznia. Poza tym wylewane są posadzki i trwa montaż ogrzewania podłogowego. W toaletach i w łazienkach montowane są podwieszane sufity oraz kładzione są płytki na ścianach. Płytkowane jest także podbasenie. W styczniu zaplanowano zakończenie montażu niecki basenowej wykonanej ze stali nierdzewnej. Kończy się także etap prac związanych z montażem wentylacji nawiewno-wyciągowej. Przygotowywany jest również łącznik - korytarz prowadzący bezpośrednio ze szkoły na basen.

Wokół basenu położono chodnik z kostki brukowej, a teren jest oświetlony, planowane jest także przygotowanie parkingu. Ponadto Gmina Głuszyca zawarła już umowy z dostawcami energii elektrycznej, gazu i wody do obiektu.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group