Wtorek, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1803
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mieroszów: Pracowita wiosna UKS Mieroszów

Czwartek, 30 maja 2019, 12:07
Aktualizacja: 12:11
Autor: PAW
Mieroszów: Pracowita wiosna UKS Mieroszów
Fot. użyczone
Miesiące wiosenne to dla najmłodszych biathlonistów czas intensywnych startów w zawodach z cyklu Biathlon dla Każdego. A że tak się szczęśliwie składa, iż spora część zawodów z tego cyklu rozgrywana jest w obrębie powiatu wałbrzyskiego lub nieco dalej, ale w zasięgu naszych możliwości transportowych, z przyjemnością bierzemy w nich udział. I to z dobrym skutkiem, często zajmując lokaty na podium.

I tak począwszy od zawodów w Jeleniej Górze w ostatnich dniach marca, poprzez zawody w Mieroszowie, Witkowie, Szczytnej i ostatnio w Czarnym Borze nasi zawodnicy siedemnastokrotnie stawali na podium. Największą regularnością może się poszczycić Piotr Garncarek (kategoria M3 – roczniki 2003-2006), który trzykrotnie zwyciężył i raz był trzeci. W tej samej kategorii Bartek Szpargała był raz trzeci i raz drugi. Wśród dziewcząt z tych roczników Dominika Bednarz powtórzyła wyczyn Bartka, a jedno miejsce trzecie dołożyła Julia Zonenberg.

W grupie młodszej (M2 – rocznik 2007-2009) również czterokrotnie na podium stawał Mateusz Woźniak – dwa zwycięstwa, jedno drugie i jedno trzecie miejsce. Nie gorzej wśród dziewcząt w tej grupie wiekowej radziła sobie Kamila Woźniak, dwukrotnie wygrywając i raz plasując się na trzeciej pozycji. Jedno trzecie miejsce przypadło w udziale Idze Wardzińskiej.

Do tego należy dodać 15 lokat w przedziale 4 – 6 miejsca oraz fakt, że w każdych zawodach regularnie bierze udział grupa kilkunastu osób. Pozostaje mieć nadzieję, że wszystkim młodym sportowcom wystarczy zapału, aby regularnie podnosić swoje umiejętności biathlonowe .

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group