Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 4080
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prawdziwa gratka dla fanów Górnika

Czwartek, 13 października 2016, 8:18
Aktualizacja: 13:55
Autor: red
Wałbrzych: Prawdziwa gratka dla fanów Górnika
Fot. użyczone
Tę pozycję powinien posiadać każdy kibic Górnika Wałbrzych. Mowa o niedawno wydanej, bogato ilustrowanej publikacji pod tytułem „70 lat piłkarskiego Górnika Wałbrzych”.

Z okazji pięknego jubileuszu piłkarskiego Górnika przygotowano niedostępny w normalnej sprzedaży album, w którym nie brakuje informacji przypominających początki, czasy największych sukcesów oraz odniesień do współczesnych dziejów biało-niebieskich. Całość przeplatana licznymi zdjęciami z historii zasłużonego dla miasta klubu. Mecenasami albumu, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie przygotowanie i wydanie książki, są: Wodociągi Wałbrzych, Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria S.A., Sanatoria Dolnośląskie Sp. z o.o., DZT Service, Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o., ALBA Dolny Śląsk Sp. z o.o., Grupa LuxMed, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu oraz Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Co ważne, cenna z kolekcjonerskiego punktu pozycja dostępna jest tak naprawdę dla wszystkich zainteresowanych, którzy zdecydują się po nią sięgnąć. I na tym nie koniec niespodzianek, gdyż do każdej publikacji klub dołącza również karnet wstępu na wszystkie spotkania Górnika w sezonie 2016/2017 przed własną publicznością. Jedynym warunkiem otrzymania jubileuszowego pakietu jest wykupienie „cegiełki” w cenie 100 złotych. Wydaje się, iż to naprawdę niewielki koszt, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż do końca sezonu pozostało 11 spotkań u siebie, a cena normalnego biletu to 10 złotych. Trzeba również podkreślić, iż każda sprzedana „cegiełka” w całości wesprze będących w trudnej sytuacji finansowej piłkarzy.

Chętni, którzy chcieliby wzbogacić się o wspomnianą pozycję, mogą zakupić „cegiełkę” bezpośrednio w siedzibie klubu przy ulicy Ratuszowej 6, 58-304 Wałbrzych, tel. 74-665-93-40. Biuro klubu czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-11.30 (Aqua-Zdrój, pokój S1.22). Osoby spoza Wałbrzycha mogą również dokonać wpłaty na konto klubu. Nr konta: 24 1090 2271 0000 0005 8400 3284. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko kupującego oraz adres do wysyłki.

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group