Piątek, 26 czerwca

Zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w okolicach Kamiennej Góry. 20-letnia kobieta podróżująca z dwoma pasażerami - 20-latką oraz 9-letnim dzieckiem, zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo.

Chłopiec został przetransportowany do szpitala aby sprawdzić jego stan zdrowia.


Kamiennogórscy policjanci wraz z technikiem kryminalistyki wykonują czynności, które mają na celu ustalenie przebiegu zdarzenia.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka