Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4491
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prezydent wręczył stypendia

Sobota, 18 września 2010, 8:33
Aktualizacja: 14:03
Autor: Sven
Wałbrzych: Prezydent wręczył stypendia
Fot. Sławomir Pawlik
W Sali Witrażowej Ratusza spotkali się uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy wałbrzyskich gimnazjów. Przybyli na zaproszenie prezydenta Piotra Kruczkowskiego, aby odebrać stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz godne reprezentowanie swoich szkół i Wałbrzycha na zewnątrz.

Stypendia I stopnia otrzymali uczniowie, którzy mogą się pochwalić średnią ocen powyżej 4,5 oraz udziałem w konkursach i olimpiadach co najmniej na poziomie wojewódzkim. W ten sposób Prezydent docenił pięcioro najlepszych gimnazjalistów w mieście: Weronika Krzyśków z PG-7, Michalina Oziembłowska z PG Integracyjnego, Daria Romanowska z PG-12, Anna Cichalewska z PG-12 oraz Weronika Różańska z PG-13. W tym przypadku jest to wypłacana jednorazowo kwota 810 zł.

Stypendia II stopnia przyznano uczniom, którzy mieli średnią 5,0 oraz brali udział w konkursach międzyszkolnych. Na takie wyróżnienie zasłużyło także pięcioro gimnazjalistów. Niestety, nie w każdym gimnazjum znalazła się osoba spełniająca tak wysokie wymagania. Wyróżnienia II stopnia otrzymali: Grzegorz Grzegorczuk z PG-3, Michał Panas z PG-5, Szymon Łatka z PG-6, Katarzyna Walczak z PG Integracyjnego oraz Dominika Samulska z PG-12. Powyższe osoby będą otrzymywać po 270 złotych przez cztery miesiące.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group