Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3349
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: „Projekt Wałbrzych” dla mieszkańców

Sobota, 2 lipca 2011, 12:54
Aktualizacja: 12:54
Autor: red
Wałbrzych: „Projekt Wałbrzych” dla mieszkańców
Fot. użyczone
Inicjatywa społeczna ,, Projekt Wałbrzych'' jest inicjatorem spotkań sąsiedzkich organizowanych pod hasłem ,, Zrób to z sąsiadem – święto naszego podwórka ''.

W ramach tego projektu odbyło się już kilka festynów zorganizowanych przez mieszkańców podwórek, które biorą udział w tym przedsięwzięciu. Wysprzątano podwórza, zasadzono drzewa i kwiaty, pomalowano ściany, została zakupione huśtawki, wykonano piaskownice. Podczas realizacji tych zadań była okazja do wspólnych śpiewów, tańców, pieczenia kiełbasek z grilla.

- Wszystko to wykonali sami mieszkańcy, którzy świetnie się przy tym bawili i zapowiedzieli, że to dopiero początek ich działań. Mieszkańcy podwórek przy ul. Dmowskiego i Buczka oraz podwórka przy ul. Wysockiego i Chrobrego bardzo dziękują wszystkim tym, którzy
przyczynili się do organizacji tych imprez – mówi Piotr Kwiatkowski, jeden z inicjatorów akcji.

W tym miejscu podziękowania należą się: Loży Trubadurów Górskich, Przewodniczącemu Wspólnoty Samorządowej Śródmieście Piotrowi Kwiatkowskiemu, Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Wałbrzychu oraz Mariuszowi Gawlikowi - Dyrektorowi OSIR Wałbrzych.

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group