Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 5046
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Promował Wałbrzych

Piątek, 26 lipca 2019, 14:30
Aktualizacja: Sobota, 27 lipca 2019, 9:08
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Promował Wałbrzych
Fot. KMP Wałbrzych
W środę w Warszawie odbyły się centralne obchody 100. rocznicy powołania Policji Państwowej. W stolicy ze stoiskiem promującym nasze miasto oraz region wałbrzyski był także policjant Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

W czasie uroczystości w Warszawie na pl. Józefa Piłsudskiego oraz wzdłuż Międzymurza Piotra Biegańskiego zarówno na dorosłych jak i dzieci czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez poszczególne jednostki z całego kraju. Na stoisku Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zainteresowani mogli znaleźć także ulotki promujące uroki ziemi wałbrzyskiej. O naszym regionie opowiadał zgromadzonym gościom asp. szt. Tomasz Łabędź – policjant Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w w Wałbrzychu.

Oczywiście w trakcie kilku godzin trwania uroczystości wałbrzyski policjant aktywnie uczestniczył w spotkaniu dotyczącym działań profilaktycznych i prewencyjnych policjantów w trakcie tegorocznych wakacji. Zainteresowani seniorzy mogli porozmawiać na temat metod działania rożnego rodzaju oszustów i usłyszeli ostrzeżenia jak nie stać się ich ofiarą.

Przy stoisku zatrzymywały się również osoby zainteresowane służbą w Policji. Funkcjonariusz omówił więc zasady przyjęć. Przedstawił jak powinno wyglądać zgłoszenie kandydata, gdzie należy złożyć dokumentację oraz jak wygląda postępowanie kwalifikacyjne i na co w głównej mierze zwrócić uwagę podczas przygotowywania się do egzaminów.

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group