Uczniowie powiatu wałbrzyskiego zaprezentowali przedstawienia, w których pokazali, jak można bawić się bez pomocy używek. Na scenie w Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu najmłodsi tańczyli i śpiewali, a starsza młodzież uświadamiała zagrożenia, jakie niesie za sobą brak tolerancji, agresja oraz hejt. Na widowni było sporo zaproszonych gości, w tym m.in. starosta wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski, wicestarosta powiatu wałbrzyskiego Iwona Frankowska oraz wójt gminy Walim Adam Hausman.
Promowali zdrowie [FOTO]
Audio
Czytaj na głos
Promujemy zdrowy i aktywny tryb życia, – m.in. pod takim hasłem odbył się wczoraj "IV Walimski Dzień Profilaktyki".
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.