Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3196
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przed nami Akademia Kobiecych Twarzy

Wtorek, 4 czerwca 2019, 12:34
Aktualizacja: 14:37
Autor: red
Wałbrzych: Przed nami Akademia Kobiecych Twarzy
Fot. organizatorzy
Centrum AQUA ZDRÓJ dołącza do akcji „Akademia Kobiecych Twarzy”!

Podczas wydarzenia odbędzie się prelekcja i prezentacja z ramienia Aqua Zdroju – czterokrotnego medalisty MP w kulturystyce, publicysty, szkoleniowca i trenera Bartosza Gurana pt.”Diety tłuszczowe dla kobiet”. Na spotkaniu dostępni będą również fizjoterapeuci z Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji „SPORT&SPA” z Aqua Zdroju, którzy udzielą porad oraz opowiedzą o zabiegach SPA, rehabilitacji i sesjach kriokomory. Serdecznie zapraszamy 8 czerwca w godz. 10:00 – 15:00 do Hotelu Maria przy ul. Wrocławskiej 134b. Zapisy na wydarzenie mail na: monika@kobiecetwarze.pl lub SMS na 502309321 z dopiskiem Akademia. Termin zgłoszeń do 5.06. Udział jest bezpłatny, ale rejestracja wymagana.

Imprezie patronuje Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej. Głównymi tematami poruszanymi na akademii będą zdrowie i uroda. Formuła akademii przewiduje dyskusje, rozmowy i wymianę doświadczeń. Będzie miejsce na stoiska. Będzie magazyn, który pomoże nam „zabrać do domu” informacje i wiadomości z Akademii. Będzie też miejsce dla najmłodszych, gdzie spędzą czas na zabawie. Bo Akademia Kobiecych Twarzy jest dla wszystkich – przecież o zdrowie powinniśmy zadbać wszyscy i wszystkie.

– Na zdrowie spojrzymy z wielu stron, przyjrzymy się wielu aspektom, całościowo. Akademia podzielona jest na cztery moduły, panele. Tytuł pierwszego: Nie lecz! Zapobiegaj!, dość przewrotny ma za zadanie skłonić nas do refleksji, dlaczego wciąż bagatelizujemy profilaktykę. W panelu drugim zastanowimy się, czy w zdrowym (szczupłym?) ciele zdrowy duch i czy fit, szczupłe to dla nas jest rzeczywiście dobre. Trzeci poświęcimy medycynie i stomatologii estetycznej. Zastanowimy się dlaczego estetyka jest dla nas ważna i jaki ma to związek z naszym samopoczuciem; medycyna estetyczna która leczy; jakie są dobre (żelazne) zasady korzystania z medycyny estetycznej – wyjaśnia organizatorka Akademii, prezeska Hornet4, Aldona Ziółkowska-Bielewicz.

Wśród gości, którzy wezmą udział we wspominanych panelach będą m.in. Antoni Brański – specjalista psychiatra, leczy depresje, lęki, zaburzenia snu, pamięci, skutki stresu, wypalenia zawodowego, kryzysów małżeńskich; prof. Alicja Chybicka – lekarka, społeczniczka, polityczka; Piyush Mittal – założyciel Instytutu Jogi i Ajuwedy NIRMALA czy dr Roman Szełemej – Prezydent Miasta Wałbrzych, kardiolog, doktor nauk medycznych.

Szczegóły na www.kobiecetwarze.pl

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group