Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3306
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przegląd placów zabaw w dzielnicy Podzamcze

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 5 kwietnia 2014, 16:20
Autor: red
Fot. użyczone
Z uwagi na sprzyjające warunki atmosferyczne zaplanowany na maj przegląd placów zabaw miał miejsce pod koniec marca. W przeglądzie uczestniczyli członkowie Komisji Społeczno–Kulturalnej oraz pracownicy SM Podzamcze.

Przeglądy placów zabaw są stałymi punktami planów pracy Komisji i dokonywane są w okresie wiosennym i jesiennym. Członkowie Komisji zwracali szczególną uwagę na stan urządzeń rekreacyjnych i zabawowych w aspekcie bezpieczeństwa osób z nich korzystających. Przeglądem objęte zostały również ogrodzenia placów zabaw stanowiące zabezpieczenie przed niepożądanym wejściem czworonożnych przyjaciół. Zwracano również uwagę na stan i ilość piasku w piaskownicach. Z dokonanego przeglądu sporządzona została dokumentacja fotograficzna oraz protokół uwzględniający zalecenia Komisji. Dokumentacja wraz z protokołem skierowana zostanie do odpowiednich służb Spółdzielni celem podjęcia stosownych interwencji.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~GooR 6-04-2014 10:11
Może komisja zauważyła, że o godz. 11.00 byli już po przeglądzie "wszystkich" (chyba 3) placów zabaw na Naszym osiedlu. Mam nadzieję, że w raporcie znajdzie się zapis o małej ilości placów zabaw z bardzo małą ilością przyrządów do zabaw. Jako wyznacznik jak organizować i mają wyglądać place zabaw można by wybrać się do Świebodzic do Parku Miejskiego przy ul. Krótkiej (boczna al. lipowych)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group