• Piątek, 15 listopada 2019
  • Godz. 1:02
  • Imieniny: Alberta, Leopolda
  • Czytających: 6764
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Przełaje w Czarnym Borze

Wiadomości: Czarny Bór
Wtorek, 27 września 2011, 13:56
Aktualizacja: 13:59
Autor: PAW
Fot. red
Na stadionie sportowym w Czarnym Borze odbyły się Mistrzostwa strefy VIII w Strefowych Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Organizatorami byli: Powiatowe Zrzeszenie LZS Ziemia Wałbrzyska w Wałbrzychu, Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS Lesk Czarny Bór, UKN Melafir Czarny Bór, SP w Czarnym Borze.

Impreza została dofinansowana ze środków:DZ LZS we Wrocławiu, Bank BGŻ w Wałbrzychu, Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnym Borze, UG w Czarnym Borze, ULKS Lesk Czarny Bór.
W zawodach uczestniczyło 131 biegaczy.

Wyniki końcowe:

DZIEWCZĘTA - Rocznik 1999-2000:
1. Baraniec Karolina - Czarny Bór
2. Połeć Martyna - Czarny Bór
3. Wąsala Paulina -Czarny Bór
4 Szyszka Oliwia - Świdnica
5. Dybiec Martyna -Czarny Bór
6. Matuszewska Monika – Czarny Bór
7. Adamkiewicz Alicja - Czarny Bór
8. Nosal Sabina -Czarny Bór
9. Charzewska Adrianna - Czarny Bór
10. Rajek Daria - Czarny Bór

CHŁOPCY - Rocznik 1999-2000:
1. Janik Wojciech - Czarny Bór
2. Bijak Michał - Czarny Bór
3. Olejko Aleksander -Świdnica
4. Rozkocha Grzegorz - Czarny Bór
5. Somala Michał - Świdnica
6. Tilgner Piotr - Krzeszów
7. Gnosowski Mateusz - Czarny Bór
8. Baraniec Jakub - Czarny Bór
9. Pyrdoł Adrian - Czarny Bór
10. Baraniec Michał -Czarny Bór

DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 1998:
1. Zaguba Monika - Świdnica
2. Kusio Weronika -Świdnica
3. Filip Sara - Czarny Bór
4. Gnosowska Magdalena - Czarny Bór
5. Twardak Karina - Świdnica
6. Wilk Monika -Świdnica
7. Kapuła Roksana - Czarny Bór
8. Koziarczyk Nikola - Czarny Bór
9. Kuflowska Marta -Czarny Bór
10. Gwałt Natalia - Czarny Bór
 
CHŁOPCY - Rocznik 1998:
1. Igras Patryk - Czarny Bór
2. Polakiewicz Kamil -Świdnica
3. Marczak Damian - Czarny Bór
4. Smolarz Patryk - Czarny Bór
5 Piaskowski Wojciech - Czarny Bór
6. Sowa Dawid - Czarny Bór
7. Stykowski Jakub - Czarny Bór
8. Dudkiewicz Dawid -Czarny Bór
9. Pancerz Przemysław - Czarny Bór
10. Kozajda Krystian- Krzeszów

DZIEWCZĘTA - Rocznik 1997-1996:
1. Szakiel Paulina -Świdnica
2. Król Paulina - Czarny Bór
3. Głód Klaudia - Czarny Bór
4. Sudujko Klaudia - Świdnica

CHŁOPCY - Rocznik 1997- 1996:
1. Filip Bartłomiej - Czarny Bór
2. Grześków Wojciech - Świdnica
3. Piechota Szymon - Świdnica
4.Stawiarski Dawid - Czarny Bór
5.Kiełbasa Kacper - Krzeszów
6. Kachniarz Dawid - Krzeszów
7. Rutkowski Piotr -Czarny Bór
8. Kraszewski Przemysław - Krzeszów
9. Pielech Radosław - Czarny Bór
10. Duda Łukasz - Świdnica

CHŁOPCY - Rocznik 1995-1994:
1. Łuszczyna Patryk - Świdnica
2.Sawa Adrian -Kamienna Góra
3. Jajko Damian - Kamienna Góra
4. Winter Tomasz- Kamienna Góra
5.Kapuściński Ireneusz -Kamienna Góra

DZIEWCZĘTA - Rocznik 1993-1992:
1. Czarnotta Jagoda - Świdnica
2. Lemańska Aleksandra - Świdnica

DZIEWCZĘTA - Rocznik 1991 i starsi:
1. Jankowska Sonia - Świdnica
2. Szczęsna -Radzikowska Halina - Świdnica
3.Kalita Katarzyna - Świdnica
4. Pochylska Żaneta -Świdnica

CHŁOPCY- Rocznik 1991 i starsi:
1. Jasiecki Narcyz - Świdnica
2. Mitranka Piotr - Świdnica

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group